מחלקות תשושי נפש

המטרה העיקרית והחשובה ביותר של מחלקות תשושי נפש היא להעניק טיפול רפואי צמוד ותמיכה לאורך כל הדרך. מחלקות תשושי נפש למעשה נועדו עבור בני הגיל השלישי אשר הגיעו למצב בו הם זקוקים לעזרה ותמיכה צמודים במהלך היום במגוון רחב של פעילויות שונות. 

מחלקות תשושי נפש טובות ואיכותיות מצליחות להעניק לקשיש תחושה של ביטחון, מקום מוגן ונעים, אשר בסופו של דבר מקל הן על מצבו הנפשי והן על מצבו הפיזי.  רשת בתי אבות יקירי הינה בראש ובראשונה מסגרת וקהילה של אנשים שיש להם הרבה מן המשותף. 

אם הגעתם לאתר, כנראה שיש לכם בן משפחה שזקוקה לעזרה בתפקוד היומיומי, טיפול סיעודי, והשגחה רפואית. אולי הוא/היא מתקשה באכילה, רחצה, הלבשה, וקימה מהמיטה. אולי הוא מבולבל וזקוק למסגרת בטוחה ומגינה. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. כמו כן, הרשת גאה להעניק מענה מקצועי עבור מאות משפחות אשר מחפשות עבור היקרים להם מכל מחלקות תשושי נפש, מחלקות סיעודיות, מחלקת אשפוז בירושלים, מחלקת אשפוז במרכז ועוד. 

מחלקות סיעודיות

מחלקות סיעודיות נועדו להעניק לחולים מסגרת טיפולית, תמיכה, וכמובן טיפול רפואי צמוד. 

המטרה העיקרית היא להעניק לחולה סביבת חיים איכותית, נעימה ככל האפשר, תוך השקעה במגוון פעילויות שונות אשר נועדו להבטיח איכות חיים וביטחון. 

מחלקת אשפוז בירושלים

רשת בתי אבות יקירי הינה בראש ובראשונה מסגרת וקהילה של אנשים שיש להם הרבה מן המשותף. אם הגעתם לאתר, כנראה שיש לכם בן משפחה שזקוקה לעזרה בתפקוד היומיומי, טיפול סיעודי, והשגחה רפואית. אולי הוא/היא מתקשה באכילה, רחצה, הלבשה, וקימה מהמיטה. אולי הוא מבולבל וזקוק למסגרת בטוחה ומגינה. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. בנוסף, הרשת מספקת מענה עבור כל מי שמחפש מחלקת אשפוז בירושלים והסביבה. 

מחלקת אשפוז במרכז

מחלקת אשפוז במרכז מורכבת למעשה ממגוון רחב של אנשי צוות אשר מתמחים בטיפול בחולים אשר הוגדרו סיעודיים. כמו כן, בנוסף לטיפול הסיעודי, חולים אלו זקוקים להשגחה רפואית צמודה. המטרה העיקרית והחשובה ביותר של צוות המחלקה הינו למעשה לספק לחולים תמיכה אשר נועדה לקהל על סבלם ולשמור על איכות חייהם, מטרה אשר באה לידי ביטוי על ידי צוות מקצועי, מנוסה, אשר מתמחה בתחום ומחזיק בניסיון של שנים לכל הפחות.

יצירת קשר

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,
לייעץ ולכוון אתכם:

חייגו עכשיו

074-710-7425

או מלאו פרטיכם וניצור קשר:

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן